Complexul de Nataţie şi Kinetoterapie
        

Rezultatele competiţiei
Cupa USV la înot 2013

 Locul     Nume Prenume     Universitatea     Timp
Proba 1. 50m Spate masculin
1
Cosmin PETCU Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
29,64 sec
2
Adrian POEANĂ  Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
30,86 sec
3
Marian OSAN Universitatea Tehnică Cluj Napoca
32,86 sec
Proba 2. 100m Liber feminin  
1
Veronica VDOVICENCO  Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
1 min 06,92 sec
2
Anca JORA Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
1 min 19,71 sec
3
Andreea BEJINARIU Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
1 min 48,60 sec
Proba 3. 100m Liber masculin    
1
Yaroslav RYPNYOVSKYY  Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
55,28 sec
2
Adrian POEANĂ Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
56,67 sec
3
Liviu Precup  Universitatea Tehnică Cluj Napoca
1 min 09,82 sec
Proba 4. 50m Bras feminin
1
Veronica VDOVICENCO Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
36,60 sec
2
Iuliana BURLACU Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
45,38 sec
Proba 5. 50m Bras masculin
1
Teodor POSTOLACHI  Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
30,18 sec
2
Daniel TATARCAN Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
34,93 sec
3
Cosmin PETCU Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
35,07 sec
Proba 6. 100m Spate masculin
1
Cosmin PETCU Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
1 min 29,99 sec
2
Oleg GULER Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
1 min 05,90 sec
3
Marian OSAN Universitatea Tehnică Cluj Napoca
1 min 18,26 sec
Proba 7. 50 Fluture feminin
1
Anastasiea BELIH Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
34,54 sec
2
Iuliana BURLACU Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
41,55 sec
Proba 8. 50 Fluture masculin
1
Nazar TSAREVYCH  Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
26,73 sec
2
Sabin JITARU Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
28,80 sec
3
Adrian POEANĂ Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
28,81 sec
Proba 9. 100m Bras masculin
1
Teodor POSTOLACHI  Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
1 min 07,50 sec
2
Daniel TATARCAN Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
1 min 14,96 sec
3
Bogdan MACHKUR  Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
1 min 21,96 sec
Proba 10. 50m Liber feminin
1
Veronica VDOVICENO Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
29,48 sec
2
Anastasiea BELIH Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport Chişinău
30,87 sec
3
Anca JORA Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
34 sec
Proba 11. 50m Liber masculin
1
Adrian POEANĂ Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
25,40 sec
2
Nazar TSAREVYCH Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
25,52 sec
3
Yaroslav RYPNYOVSKYY Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
27,77 sec
Proba 12. 4 x 25m Mixt masculin
1
  Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
54,54 sec
2
  Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
57,32 sec
3
  Universitatea Tehnică Cluj Napoca
58,59 sec
Proba 13. 4 x 25m Mixt feminin
1
  Universitatea „Ştefan cel Mare” Suceava
1 min 17,64 sec
2
  Universitatea de Stat de Educatie Fizica şi Sport Chişinău
1 min 24,48 sec
Proba 14. 4 x 50m Liber masculin
1
  Universitatea “Vasile Alecsandri” Bacău
1 min 49,25 sec
2
  Universitatea Naţională “Vasyl Stefanik” Ivano Frankivsk 
1 min 56,60 sec
3
  Universitatea Tehnică Cluj Napoca
1 min 59,20 sec

 

 


   Search Engine Optimization